![](https://mariaantimisari.dance/wp-content/uploads/2023/08/ΠΑΙΔΙΚΑ-1.jpg)
Μουσικοκινητική
Η σχολή μας διαθέτει παιδικά και εφηβικά τμήματα αυξανόμενης δυσκολίας Latin/Ballroom, Video Clip Dance και Contemporary για παιδιά 3,5 ετών και άνω.
Ο χορός είναι η κατάλληλη επιλογή για να διοχετεύσουν σωστά την ενεργητικότητά τους, να αναπτυχθούν σε ένα ασφαλές και ελεγχόμενο περιβάλλον με καταρτισμένους επαγγελματίες και να κοινωνικοποιηθούν δημιουργικά μέσα από κατάλληλα σχεδιασμένες ασκήσεις.